.: Online Video Chat :. سرویس چت تصویری آنلاین

سازگاری با اینترنت داخل کشور یکی از اهداف اصلی ما بوده !

 

قوانین سایت

مالکیت این سرویس متعلق به سایت http://www.ovchat.ir  میباشد . شما حین ثبت نام با تایید "با همه موارد موافقم" مسئولیت موارد ذیل را برعهده خواهید گرفت .

جهت عضویت در اتاق های کنفرانس باید با قوانین زیر توافق کامل داشته باشید: ثبت نام در این سایت رایگان است، ولی استفاده از این سرویس مستلزم پیروی از قوانین زیر می باشد. درصورتی که قوانین این سایت را تائید و رعایت میکنید، قسمت مربوطه را علامت زده و ثبت نام را شروع کنید

قانون شماره 1) سایت ovchat.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و ضوابط و قواعد بين المللي حاکم بر سايت هاي اينترنتي است و از انتشار موارد غيرقانوني اجتناب ميکند. سايت مجاز است از انتشار هر موضوع در هر مرحله جلوگيري کند.

قانون شماره 2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسی وی به اتاق های چت  قطع خواهد شد. نام كاربری را با حروف انگلیسی ایجاد نمایید.

قانون شماره 4)  مسئولیت مطالب ارسال شده اعم از صدا ، تصویر یا نوشته توسط کاربران به عهده خود ایشان میباشد و هیچ مسئولیتی متوجه مسئولین سایت نمیباشد.

قانون شماره 5) مدیریت سایت مختار است ، حتی بدون اطاع قبلی اشتراک کاربری را معلق یا حذف نماید .

قانون شماره 6) این سرویس برای افراد بالای 18 سال میباشد ، در صورت مشاهده استفاده افراد زیر سن قانونی اشتراک کاربر خدف خواهد شد .

ادامه دادن مراحل ثبت نام در این سایت به این معناست که موارد فوق را خوانده و پذیرفته اید .

 


Your Text Goes Here
تعداد افراد آنلاین 6آخرین اخبار

بروز رسانی سایت :

از امروز 5 دی ماه، به مدت چند روز عملیات به روز رسانی انجام خواهد شد. ممکن است که ارائه سرویس با کندی سرعت یا قطعی انجام شود.

از توجه شما سپاس متشکریم.
به درد کی میخوره؟

قابل توجه شبکه های اجتماعی داخل کشور

بهترین ابزار ارتباطی برای دانشجویان و دانش آموزان

جلسات مشاوره در سطوح مختلف برای مخاطبین خاص و عام

ارتباط بین دفاتر و شعبات شرکت ها و مراکز آموزشی بدون محدودیت جغرافیایی

گپ و گفتگو بین اعضاء خانواده حتی در مسافرت ها یا سفر های شغلی

پیدا کردن دوستان جدید

 

تهیه و اجرا توسط

 

© 2020 - OVchat.ir

 

کلیه محتوای رد و بدل شده در اتاق های چت این سایت توسط کاربران انجام میشود و سایت OVchat.ir هیچ مسئولیتی نسبت به آن ها ندارد.